BMX,  Uudised

Velo ratturid võitsid 2 Eesti Meistritiitlit!

Laupäeval korraldati Valmiera krossirajal Eesti Meistrivõistlused BMX krossis. Tartu Velo Spordiklubi oli esindatud kõige suurema arvu ratturitega ja kahes vanuseklassis õnnestus võita ka Eesti Meistritiitel. Kõige nooremad ratturid võistlesid Eesti Esivõistluste raames ja B6 vanuseklassis õnnestus meil võita lausa kolmikvõit. Esikolmiku moodustasid: 1. Herik Vool, 2. Robi Hõbenurm ja 3. Heron Männimets. Poiste B7-8 vanuseklassis saavutasid meie ratturid järgmised kohad: 3. Ats Helemets, 5. Romet Roosi, 6. Rami Männimets, 7. Renee Vool. Poiste B9-10 vanuseklassis saavutas Eesti Meistritiitli Hans Helemets, teiste meie ratturite kohad olid: 5. Rahho Aunpuu, 8. Kõu Valli ja 10. Jasper Kikerman. Poiste B13-14 vanuseklassis olid meie poiste kohad: 7. Steven Lindlaan ja 11. Uku Valli. Tüdrukute G15-16 vanuseklassi tüdrukud sõitsid Juunioride vanuseklassis ja seal saavutasid meie tüdrukud järgmised kohad: 2. Kaari Visnapuu ja 3. Loviisa Ly Puri. Poiste B15-16 vanuseklassis esindas Velo klubi Heron Helemets ja saavutas 4. koha. Cruiserite 30+ vanuseklassis saavutas Eesti Meistritiitli Andrus Mõttus. Meeste Juunioride vanuseklassis starditi 8-meetri kõrguselt pro-mäelt ja seal esindas meie klubi 3 ratturit. Kohad Juunioride vanuseklassis olid meie ratturitel: 4. Joonas Vaikmäe, 6. Mathias Põder ja 7. Pärtel Valge.
Pikalt ratturid puhata ei saa, sest juba järgmisel nädalavahetusel toimuvad samal rajal Euroopa karikavõistluste 2 etappi. Meie klubi esindavad sellel võistlusel 10 ratturit.